The Best 3 nabídky - Anglie, Německo, Francie

20. července 2016 v 17:24 | Jitka |  Aktuality - volná místa
Vážení přátelé, rodiče, studenti, kolegové,

aktuálně mám skvělou nabídku na 3 příležitosti pro mladé 18-30 let jak vycestovat v rámci ERASMUS+ do zahraničí a hledáme vhodné kandidáty.
Dovoluji si hned na úvod poznamenat, že se všemi těmito organizacemi se již známe, máme s nimi dlouhodobě výborné zkušenosti a mohu tyto příležitosti tedy jen doporučit. Navíc takové dobré nabídky nemáme každý den.
Jde o pozice/stáže/dobrovolnou pomoc v projektech v rámci Evropské dobrovolné služby z programu ERASMUS + (www.naerasmusplus.cz).
Všechny příležitosti jsou na 12 měsíců pro mladé 18 - 30 let, účastníci mají ve všech těch projektech hrazené ubytování, zdravotní pojištění, kapesné, stravné, cestu tam a zpět, v podstatě je to nic nestojí, projekt je CELÝ financován z grantu ERASMUS+. Pracovní doba je max 35 hodin týdně, v projektu je i dovolená 4-6 týdnů. Účastníci nakonec obdrží pas mládeže = doporučení pro svého zaměstnavatele. Tato stáž má charakter nejen dobrovolnictví, ale i pracovní zkušenosti v zahraničí, účastníkům po návratu do vlasti výrazně otvírá dveře při získávání lepšího uplatnění na našem trhu práce. Osobně to považuji za skvělou příležitost jak vyrazit do světa, na kterou nepotřebuje mladý člověk ani korunu a za jednu z mála efektivních dotací od EU.
Jde o tyto projekty:
  1. Francie, Bretaň, Etables sur Mer = super projekt u moře, nástup od září 2016 (možno i dříve) - s organizací máme dlouhodobě výborné partnerské vztahy a osobně mohu tento projekt jen doporučit, už jsme tam byli na projektu s dětmi 4x, místo je klidné (vesnice), bezpečné, příroda a okolí fantastické, vhodné zejména pro milovníky přírody a krásných míst, obsahem projektu je práce s dětmi, kulturní činnost, spolupráce se školami atd, podobně jako v našem centru OKO. Vítána je angličtina, francouzština není podmínkou, kurz francouzštiny pro základní domluvení bude zajištěn. Více ZDE.
  2. Anglie, Newcastle, Opportunity = od prosince 2016, projekt ve městě, možno si vybrat 1 ze 4 pracovních pozic - 1/ IT koordinátor, 2/ grafik, 3/ vedoucí mládeže nebo 4/ projektový manažer, s organizací máme rovněž výborné zkušenosti, projekt je náročnější, ale skvělý pro získání profesních zkušeností, požadovaný jazyk: angličtina, Více ZDE.
  3. Německo, Stuttgart - od října 2016, projekt ve velkém městě zaměřený na interkulturní činnost, vedení workshopů, pomoc při realizaci mezinárodních kempů, práce s dětmi a mládeží, částečně také práce s imigranty, požadován řidičský průkaz, znalost angličtiny nebo němčiny vítána. Více ZDE.

Pro více informací můžete navštívit naše stránky k těmto projektům zde na: http://okovolunteer.blog.cz/ nebo neváhejte zavolat přímo mne na 777 900 818. Ráda poskytnu bližší informace. Ráda bych Vás požádala také o rozšíření této informace dál. Děkuji.

Vaše Jitka Bartošová, ředitelka centra
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Tento projekt byl realizován za finanční podpory Evropské unie. Za obsah sdělení odpovídá výlučně autor. Sdělení nereprezentuje názory Evropské komise a Evropská komise neodpovídá za použití informací, jež jsou jeho obsahem.