Německo (12 měsíců)

9. února 2017 v 12:15 | Šárka |  Aktuality - volná místa

Německo (12 měsíců)


EVS stáž v Německu - Jugendwerku

Typ projektu: STÁŽ ZDARMA
Termín realizace: 01. 10. 2017 - 30. 09. 2018 (12 měsíců)
Uzávěrka přihlášek: 31. března 2017

Informace a přihlášky: OKO centrum, J. Bartošová, info@oko-centrum.cz, tel.: 777 900 818
POŽADAVKY NA DOBROVOLNÍKA: ovládání kancelářské techniky, základní počítačové znalosti. Je nutné vlastnit řidičský průkaz skupiny "B". Základy angličtiny nebo němčiny jsou vítány.
ÚKOLY DOBROVOLNÍKA: Spolupráce s uprchlíky ve smyslu návštěv různých utečeneckých domovů, kde se dělají různé druhy malých projektů pro děti (ve věku 6 -12). Možnost podílet se na různých víkendových seminářích zaměřených na pedagogiku a první pomoc. Také se podílet na přípravě a realizaci evropských mládežnických táborů a evropských seminářů. V rámci práce s mládeží shromažďovat a vytvářet informační materiály o mobilitě v Evropě. Tvořit různé plakáty, letáky, aktualizovat domovskou stránku i instagramový účet organizace. Možnost tvořit a realizovat vlastní projekty.
- Dobrovolník se bude podílet na interkulturním vzdělávácím projektu "Active culture"
- Dobrovolník se bude podílet na psaní a vytváření multikulturní aplikace pro Stuttgart a okolí

Je nutné vyplnit přihlášku a zaslat motivační dopis na info@jugendwerk24.de nebo na info@oko-centrum.cz. Více informací o projektu naleznete zde. Pro více informací volejte: Jitka Bartošová, 777 900 818, info@oko-centrum.cz


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Tento projekt byl realizován za finanční podpory Evropské unie. Za obsah sdělení odpovídá výlučně autor. Sdělení nereprezentuje názory Evropské komise a Evropská komise neodpovídá za použití informací, jež jsou jeho obsahem.