EVS stáž Slovensko, Erasmus +

7. dubna 2017 v 12:42 | Šárka |  Aktuality - volná místa

Slovensko - Bratislava (12 měsíců)

Typ projektu: STÁŽ ZDARMA
Termín realizace: září 2017 - srpen 2018
Informace a přihlášky: do 12. 4. 2017, OKO centrum, J. Bartošová, info@oko-centrum.cz, tel.: 777 900 818
Téma: Fotografování a tvůrčí psaní
POŽADAVKY NA DOBROVOLNÍKA: Určeno pro mladé z ČR, věk 18-30. Kreativita, samostatnost, otevřenost, znalost AJ.
ÚKOLY DOBROVOLNÍKA: Dobrovolník bude tvořit video či foto dokumentaci ze všech akcí a činností, které děláme. Dobrovolník bude odpovědný za nahrání fotografií do naší webové galerie. Podmínkou je vlastní fotoaparát a PC pro editaci. Na druhém místě je hned tvůrčí psaní, recenze a různé zprávy z akcí.

Potenciální dobrovolníci budou zapojeni do téměř všech procesů souvisejících s každodenním provozem a do různých kulturních akcí. Další činností bude prodej vstupenek, distribuce plakátů a letáků po městě (2 x měsíčně), starat se o zahraniční umělce, připravovat pokoj pro hosty, zajišťovat catering pro umělce, pomáhat nám s kancelářskou prací a kavárnou.

Další aktivity budou stanoveny po vzájemné diskusi a individuálních preferencích dobrovolníka. Může vytvořit svůj vlastní projekt, který dává smysl a zapadá do našeho programu (například workshop, výstava, blog, film, atd.) Stručně řečeno hledáme osoby s kreativním přístupem, které budou aktivně hledat nové úkoly a činnosti.
Struktura aktivit je závislá na ročním období - Vrcholem událostí je podzim (taneční festivaly, hudební festivaly, mnoho různých divadelních představení, apod.,). Dobrovolníci mají příležitost se podílet na dalších různých projektech a seminářích.

A4 - Prostor: je nezávislé a nekomerční centrum současné kultury v centru Bratislavy. Je orientováno na tvorbu, prezentaci a vzdělávání v oblasti divadla, tance, hudby a filmu, současné vizuální kultury a umění nových médií. Od svého vzniku, A4 má jedinečnou pozici v kulturním životě města a podařilo se mu vytvořit velmi kreativní a inspirující prostředí kolem sebe. A4 je současně členem sítě Trans Europe Halles nezávislých kulturních center a Antena (sítě nezávislých kulturních center na národní úrovni) a působí jako zásadní kulturní uzel, jak lokálně, tak i na mezinárodní úrovni.
Z EU placen celý pobyt + kapesné. Pracovní doba 30-35 h týdně.
Je nutné zaslat životopis a motivační dopis.

Více informací zde. Pro více informací volejte: Jitka Bartošová, 777 900 818, info@oko-centrum.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Tento projekt byl realizován za finanční podpory Evropské unie. Za obsah sdělení odpovídá výlučně autor. Sdělení nereprezentuje názory Evropské komise a Evropská komise neodpovídá za použití informací, jež jsou jeho obsahem.