EVS Bulgaria

19. května 2017 v 10:29 | Šárka

Bulharsko - Kazanlak (11 měsíců)

Typ projektu: STÁŽ ZDARMA
Termín realizace: I etapa: 7. 6. 2017 - 7. 5. 2018; II etapa: 7. 2. 2018 - 7. 1. 2019
Informace a přihlášky: do 12. 4. 2017, OKO centrum, J. Bartošová, info@oko-centrum.cz, tel.: 777 900 818
Téma: Téma je spojeno s Evropským občanstvím a povědomím a demokracií, kreativitou a uměním.

POŽADAVKY NA DOBROVOLNÍKA: Určeno pro mladé z ČR, věk 18-30. Kreativita, komunikativnost, práce na Pc, focení profesionálních fotografií, zájem o cizí kulturu, samostatnost, otevřenost. Bude provedeno interview přes Skype. Je vhodné umět několik základních frází v Bulharštině.

ÚKOLY DOBROVOLNÍKA: Dobrovolník se naučí vyhledávat, plánovat, psát a zveřejňovat místní zpravodaj. Bude připravovat, analyzovat zprávy a dělat interview včetně pořizování fotografií. Bude hovořit s místními lidmi a také spolupracovat se členy hostující organizace. Bude se také podílet na zavedení YouTube kanálu a zpravodaji v tištěné formě. Po dobu pobytu bude mít dobrovolník příležitost poznat region Kazanlaku, Sofii a další města v centru Bulharska.
Dobrovolníci budou zapojeni do téměř všech procesů souvisejících s každodenním provozem a do různých kulturních akcí. Budou zapojeni do akcí dalších EDS akreditovaných organizací. Budou je dokumentovat a psát o nich články. Zároveň budou mít možnost realizovat svůj mini projekt spojený s komunikací, osobním rozvojem a aktivním občanstvím.

Pracovní doba od 9:00 - 16:00, hodinová pauza na oběd. Závisí to také na aktivitách mimo organizaci.

Organizace: Hlavním cílem organizace je poskytnout mladým lidem podporu a rozvoj v oblasti rozvoje jejich fyzických, kreativních a psychických kvalit jak být co nejlepším občanem Bulharska. Tato organizace spolupracuje s denním centrem pro děti s postižením a mladé a s penzionem pro starší lidi.

Ubytování: organizace má vlastní dům. Dobrovolník ho bude sdílet s dalšími dobrovolníky.


Z EU placen celý pobyt + kapesné 70 euro/měsíc a peníze na jídlo 120 euro/měsíc. Pracovní doba 30-35 h týdně.

Je nutné zaslat životopis a motivační dopis.

Více informací zde. Pro více informací volejte: Jitka Bartošová, 777 900 818, info@oko-centrum.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Tento projekt byl realizován za finanční podpory Evropské unie. Za obsah sdělení odpovídá výlučně autor. Sdělení nereprezentuje názory Evropské komise a Evropská komise neodpovídá za použití informací, jež jsou jeho obsahem.