EVS - Württemberg

21. července 2017 v 12:48 | Šárka

Německo - Württemberg (12 měsíců)

Typ projektu: STÁŽ ZDARMA
Termín realizace: 1.4. 2018 - 31.3. 2019
Informace a přihlášky: 20.8. 2017; OKO centrum, J. Bartošová, info@oko-centrum.cz, tel.: 777 900 818
Téma: Práce spojená s běžnou administrativou a chodem organizace včetně práce s dětmi v uprchlických zařízeních ve věku 6-12 let
POŽADAVKY NA DOBROVOLNÍKA: Určeno pro mladé z ČR, věk 18-30. Zájem o běžnou administrativu - psaní emailů, tvoření letáků, posílání dopisů, odpovědnost za materiál pro semináře a kempy. Základy Aj a Nj. Nutné mít řidičské oprávnění.
ÚKOLY DOBROVOLNÍKA: Dobrovolník se bude podílet na projektu o mezikulturním učení. Bude se podílet na psaní mezikulturní žádosti pro Stuttgart a okolí. Každý týden se skupinou dobrovolníků a EVS koordinátorem navštíví různá uprchlická zařízení, kde budou vytvářet malé projekty pro děti ve věku 6-12 let.
Bude se podílet na různých seminářích. Bude podporou při organizaci, přípravě, realizaci i evaluaci kempu v létě či o zimních prázdninách. Bude nápomocen při nákupech či odvozu. Dobrovolník bude shromažďovat informace a materiály o mobilitě v Evropě pro evropskou mládež. Bude se podílet na našem informálním meetingu o mezinárodní práci s mladými. Bude tvořit různé plakáty, letáky, bannery. Bude odpovědný za aktualizování domovské stránky, Instagramu, atd. Možnost realizace vlastního projektu.
Více informací zde. Pro více informací volejte: Jitka Bartošová, 777 900 818, info@oko-centrum.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Tento projekt byl realizován za finanční podpory Evropské unie. Za obsah sdělení odpovídá výlučně autor. Sdělení nereprezentuje názory Evropské komise a Evropská komise neodpovídá za použití informací, jež jsou jeho obsahem.